אודות החברה

קבוצת גאו עוסקת באיתור, ייזום והשבחת נדל"ן.

לחברה שלוש חטיבות שונות: גאו נדל"ן, גאו קרקעות, גאו בינוי ויזמות.

אנשי המקצוע בחברה הנם מומחים בעלי ידע רב בתחום התכנון, הבניה וההשקעות, ובעלי מערכת קשרים חיונית עם הגופים המובילים העוסקים בתחומי הנדל"ן והמימון בארץ ובעולם.

גאו נדל"ן שמה לה למטרה לאתר הזדמנויות אטרקטיביות להשקעה, הנחשבת "הדבר החם הבא", ושואפת להטביע את חותמה בכל פרויקט שבו היא נוטלת חלק.

היכולות של חברת גאו מתבססות על הניסיון הרב של אנשיה, האיתנות הפיננסית, השקיפות ללקוחותיה והאיכות המתבטאת בסטנדרטים חסרי פשרות.

להלן הפירוט אודות חטיבות החברה:

 

גאו נדל"ן – קרקעות בתהליכי הפשרה אחרונים. קרקעות לשינויי ייעוד

אחת האפשרויות היא השקעה בקרקעות בנמצאות בתהליכי הפשרה אחרונים.

בעיקרון, לכל קרקע במדינת ישראל יש ייעוד כמו מגורים, שטחים ירוקים, מסחר, שטח ציבורי ועוד. עקב מצוקת הדיור הקיימת בישראל, יזמים וגופים רבים החלו לשנות ייעוד של קרקעות למען הפיכתן לשטחי מגורים שניתן לבנות עליהם דירות.

קרקעות אלה הן בעלות פוטנציאל גבוה לתשואות רווח, מפני שהן קרובות מאוד להפיכתן לבנייה עבור מגורים, והשקעה בהן יכולה להסתכם רק בכמה מאות אלפי שקלים. דוגמא לכך הוא פרויקט חוף התכלת בהרצליה של גאו נדל"ן, המהווה השקעת נדלן בהרצליה, שקרקעותיו ממש לפני שינוי הייעוד.

 

גאו קרקעות- המותג גאו קרקעות הוא תחום התמחות בקבוצת גאו, שפועל לאיתור קרקעות חקלאיות באזורים אטרקטיביים בארץ. איתור הקרקעות נעשה במטרה לזהות מיזמי נדל"ן באזורים מאוד מבוקשים למגורים ולהתחיל בהליך של שינוי ייעוד קרקע. הפוטנציאל האדיר שקיים בקרקעות אלה יכול להניב תשואה מאוד גבוהה למי שמשקיע בקרקעות בתחילת הדרך.

 

גאו בינוי ויזמות- תחום התמחות נוסף של חברת גאו נדל"ן הוא תחום בינוי ויזמות. תחום זה מקיף את כל מה שנוגע להתחדשות עירונית כמו פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. תחום זה נחשב לרווחי במיוחד ומספק ללקוחות רמת חיים גבוהה יותר, עליית ערך הנכס וכמובן תוספת בנייה ובטיחות.

אודות החברה