זינוק במחירי הקרקע

גאו נדלן המתמחה בהשקעה בקרקעות בתהליכי הפשרה אחרונים או בשינוי ייעוד כמו בפרוייק ח-500 בחולון. מדובר למעשה בקרקעות שלא יועדו למגורים אך עקב מצוקת הדיור והיוזמה של גופים ציבוריים, קרקעות אלו נמצאות ממש לקראת הפיכתן לקרקעות שניתן לבנות עליהן. ההשקעה בקרקע תהפוך להיות זמינה לבניה, מחירה יזנק ובהתאם תאמיר התשואה.

קרקעות בתהליכי הפשרה אחרונים/ קרקעות לשינויי ייעוד

עולם הנדלן הישראלי כולל מספר אפשרויות להשקעה אפשרית. כיום, קיימים אפיקי השקעה שונים במשק כמו השקעה בניירות ערך, בשוק ההון ובבורסה, אך ההשקעה בנדלן היא ההשקעה הרווחית והבטוחה מכולן. עם זאת, לא הרבה יודעים כי ניתן להשקיע בנדלן גם מבלי לרכוש דירה וגם אם קיים הון עצמי נמוך. הדרך לעשות זאת היא השקעה בקרקע חקלאית שנמצאת בתהליכי הפשרה אחרונים או בתהליך שינויי ייעוד.

 תמ"א 38

תמ"א 38 היא תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידת אדמה. מדובר באוסף של תקנות שהתפקיד העיקרי שלהן היא לטפל בסיכונים הבטיחותיים. במסגרת תמ"א 38 ניתן לבצע תוספות בנייה, חיזוק המבנה, נראות הבניין, תוספת של קומות ושל חדרים, מעלית, חנייה וממ"ד לבתים. הפרויקט מעלה את ערך הנכס בצורה ניכרת וכמובן מוסיף לבטיחות. כיום מבנים רבים באזור המרכז עושים שימוש בתמ"א 38 על מנת לשפר את נראות הבניין ולהשביח את הבניינים הקיימים.

בינוי ויזמות

גאו בינוי ויזמות הוא תחום בחברה גאו נדל"ן העוסק בפרויקטים של התחדשות עירונית, בעיקר פרויקטי תמ"א 38 ופרויקטי פינוי בינוי. חברת גאו בינוי ויזמות עוזרת לפתח את פני הערים בישראל ולקדם פרויקטים שמועילים גם לדיירים שמתגוררים בבתים ישנים. באמצעות פרויקטים אלו גאו בינוי ויזמות מקדמת את הנדל"ן בישראל ומשנה את פניהם של שכונות מרכזיות ובולטות.

תשואה מרכישת קרקע חקלאית

כמו כן, קרקעות חקלאיות בישראל נמצאות תמיד במגמת עלייה מכיוון שהמדינה קטנה ויש ביקוש גבוה לקרקעות. כאשר רוכשים קרקע חקלאית מדובר ברכישה של נכס ממשי, שכנראה שערכו רק יעלה, במיוחד כאשר יופשר חברת גאו קרקעות מאתרת קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ ומאפשרת למשקיעים בסדרי גודל שונים ולהשקיע בנדל"ן. ההשקעה בקרקע חקלאית יכולה להיות מאוד משתלמת וחברת גאו קרקעות מציעה לכם את לבנייה. ההזדמנות הזו.

 איתור הקרקע החקלאית

גאו נדל"ן פועלת לאתר קרקעות חקלאיות במיקומים אטרקטיביים. בישראל ובעתודות שעתידות להיות מיועדות לבנייה באזורי הביקוש. לאחר שמאתרים את הקרקע החקלאית, מתחיל הליך שינוי הייעוד שלה למגורים. ההליך יכול לקחת מספר שנים וככל שהזמן עובר וההליך מתקדמם עלות הקרקע עולה. על כן, משתלם למשקיעים להקדים ולהשקיע בקרקעות חקלאיות עוד בשלבים הראשוניים של איתורה. הזדמנויות אלה יכולות להיות מתאימות גם למי שיש לו הון עצמי נמוך יחסית. עם זאת, חשוב מאוד לא להתפתות ולהשקיע בקרקע שיכול להיות שלא תופשר או שתופשר רק בעוד שנים רבות.